Rachel Araz’dan kaza sonrası ‘Şükür’ açıklaması

Sosyal medya fenomeni Rachel Araz, bir hafta önce trafik kazası geçirdiğini duyurmuş, ‘Korkunç bir pazar geçiriyorum’ diyerek yaşananları anlatmıştı.

Fenomen Araz yaşananlarla ilgili ilk kez kamera karşısına geçip konuştu:

Geçtiğimiz haftalarda bir kaza geçirdim. Hem geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim hem de beni bana o kadar iyi hissettiren mesajlar atmışsınız ki… Geçmiş olsun dileklerinizin de ötesinde merak etmişsiniz, her gün sormuşsunuz.

“BURNUM BİLE KANAMADAN ÇIKABİLMEK BİR MUCİZE”

Gerçekten çok teşekkür ederim. Biraz sosyal medyadan uzak kaldım. İyiyim bu arada. Sadece biraz ağrılarım var ama hepsi geçici. Hiç onları konuşarak durumu daha fazla acite etmek istemiyorum. Çünkü öyle bir kazadan burnum bile kanamadan çıkabilmek benim için gerçekten bir mucize.

“HAYATIMIN YENİ BİR BÖLÜMÜ BAŞLAMIŞ GİBİ”

Hayatımla ilgili birçok şeyi sorguladığım birkaç gün geçirdim. Ama iyiyim. Gerçekten iyiyim ve şükrediyorum. Her saniye şükrediyorum. Hayatımın yeni bir bölümü başlamış gibi hissediyorum.

“ALLAH KORUDU”

Dediğim gibi çok fazla da bu konuyu konuşmak istemiyorum. Kötü olmamak adına. Ancak tabii ki diğer hafızamdaki bir takım şeyler zamanla silinecek. Biliyorum ama bununla ilgili başka bir şekilde bir terapi alacağım. Zamana bırakıyorum. Allah’a şükrediyorum. Kesinlikle Allah korudu diyorum ve teşekkür ediyorum.

“SOĞANA BENZİYORUM”

Böyle ben canım sıkkın olduğu zaman gerçekten çok içine kapanan bir insanım. Hatırlarsanız bir canlı yayında soğana benzetilmiştim. Gerçekten öyle bir insanım. Canım sıkıldığı zaman çok böyle bunu konuşan, bas bas bağıran, sürekli bununla ilgili bir şeyler, duygusal bir arayışta olan bir insan değilim bence. Kendimi analiz ediyorum. Çok içime kapanıyorum bu tarz şeylerde. Ama şunu da fark ettim kendime ilgili. Bir şeyler paylaşmak ve sizinle etkileşimde olmak, konuşmada olmak, mesajlaşmak, bir şeyler paylaşmak bana kapanmaktan daha iyi geliyor gibi hissediyorum. İyi ki varsınız. Çok teşekkür ederim.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x